//چای سفید نیوشا در بسته های دوی پک موجود شد

چای سفید نیوشا در بسته های دوی پک موجود شد

چای سفید نیوشا در بسته های 40 گرمی دوی پک در فروشگاه موجود شد .

چای سفید در زمان سلسله ی تانگ کشف شد. نخستین محصول چای سفید در زمان سلسله ی کوئینگ، از جوانه های جوان چای به دست آمد. در آن زمان، فقط اشراف از این چای استفاده می کردند. در اواخر دهه ی 1800، نوع «سوزن نقره ای» این چای به محبوبیت رسید و به جوامع غربی صادر شد. در سال 2000 تحقیقی درباره ی خواص مفید و محبوبیت چای سفید در دنیای غرب منتشر و سبب شد این نوشیدنی در بازار جهانی رونقی دوباره بگیرد. به این ترتیب چای سفید که در ابتدا، خارج از چین و مشرق زمین ناشناخته بود، با کشف خواص منحصر به فردش، در سرتاسر دنیا شناخته شد. این چای از برگ ها و جوانه های تازه و بسیار جوان گیاه چای تهیه می شود و از آنجایی که فقط یک بار در سال برداشت می شود، گران قیمت است. پس از چای سبز، کمترین میزان فرآوری روی این چای انجام می شود و همین امر سبب می شود بیشترین میزان کاتچین و در نتیجه خاصیت آنتی اکسیدانی را بین انواع چای داشته باشد.

  • در زمان سلسله ی تانگ در امپراطوری چین، آماده سازی چای سفید نسبت به امروز خیلی دشوار بود؛ برگ های تازه برداشت شده را فشرده کرده و به شکل کیک های کوچک در می آوردند. برای تهیه نوشیدنی چای، قطعاتی از این کیک ها را در قوری دم می کردند.
  • از آنجا که برداشت و آماده سازی چای سفید به شکل مدرن و امروزی، فقط شامل خشک کردن و پلاسیده شدن برگ های چای است، برخی آن را چای خام هم می نامند.

جهت آشنایی بیشتر به قسمت گیاه شناسی مقاله ” چای سفید “ مراجعه نمایید .

جهت خرید به فروشگاه مراجعه ویا برروی لینک محصول در زیر کلیک نمایید .

چای سفید نیوشا – دوی پک

چای سفید نیوشا

چای سفید نیوشا

دروازه سلامت نماینده نیوشا در ایران و اروپا

By |2021-06-05T11:32:36+04:305th ژوئن, 2021|خبرها|0 Comments

Leave A Comment