/همکاری در فروش دمنوش نیوشا
همکاری در فروش دمنوش نیوشا2021-04-11T13:36:13+04:30

همکاری در فروش دمنوش نیوشا

سلام دوست من .. آیا تمایل داری در فروش دمنوش نیوشا همکاری داشته باشی ؟

دوست داری به سلامت خودت و خانواده و دوستان و آشنایانت کمک کنی ؟

دوست داری  دمنوش نیوشا و محصولات نیوشا را با تخفیف حداقل 12 درصدی بخری ؟

دوست داری با معرفی  محصولات نیوشا به هریک از اعضا خانواده یا دوستان خود  از خرید آنها پورسانت بگیری ؟

دوست داری یه کار پاره وقت با درآمد خوب داشته باشی ؟

دوست داری زمان کارت دست خودت باشی ؟

دوست داری یه تیم بزرگ کمکت کنه و در کنار تو باشه تا به درآمد برسی ؟

درآمد ریالی دوست داری یا دلاری ؟

فقط کافیه بخواهی  تا به تو داده شود .

ما اینجاییم تا به تو کمک کنیم که به آرزوها و خواسته هات برسی .

دروازه سلامت به عنوان نماینده فروش محصولات نیوشا در ایران و اروپا از تمامی علاقه مندان به فعالیت در زمینه فروش محصولات نیوشا  که شامل چای و دمنوش های گیاهی نیوشا تولید شده توسط خود این شرکت  بر اساس بهترین استانداردهای جهانی و با کیفیت  و از بهترین  مواد اولیه می باشد ، دعوت به همکاری به عمل می آورد .

در سیستم همکاری در فروش نیوشا  علاوه بر این که از تخفیف خرید برای خود  همان موقغ خرید به میزان  12 درصد بهره مند می شوی بلکه بر اساس میزان خرید می تونی از نیوشا پورسانت هم بگیری و این پورسانت  به جای 12 درصد تا 35 در صد می تونه افزایش پیداکنه .

در  ضمن اینکه در سیستم فروش نیوشا که برپایه سیستم بازاریابی شبکه ای  و فروش MLM   یا به قول عامیانه تر نتورک مارکتینگ می باشد با معرفی محصولات نیوشا به  دوستان و خانواده خود و یا هر شخص علاقه مند به فعالیت در این زمینه ، می تونی یک شبکه فروش ایجاد کنی و از فروش هر یک از اعضا شبکه خود پورسانت دریافت کنی .

صبر کن

اگر تو هم تا اسم نتورک را شنیدی می خوای صفحه را بنندی بهت پیشنهاد می دم یه دو دقیقه دیگه وقت بزار تا اخر این صفحه را بخوان قول می دم  دیدت عوض بشه مثل خودمن

خوب پس حالا دو تا انتخاب داری

1- خرید شخصی خودت و خانواده و دوستان  و کمک به سلامتی آنها با پکهای سلامت نیوشا با تخفیف خوب از 12 تا 35 درصد

این کار به راحتی و با ارایه یک کارت ملی و شماره حساب بانک ملت در عرض چند دقیقه صورت می گیرد و به راحتی می توانی به خانواده بزرگ فروشندگان نیوشا ملحق بشی و  از تمام مزیتهای آن بهره مند بشی.

اگر می خوای همین الان ثبت نام کنی پس سریع روی دکمه زیر کلیک کن  . در موقع ثبت نام نیاز به کد ملی معرف داری که کافیست کد ملی : 1289625972   را وارد کنی و اگر دوست داری در خصوص سیستم فروش نیوشا بیشتر بدانی  در ادامه با ما باش .

ثبت نام در سیستم فروش نیوشا

2- شایدم جژء دسته کسانی  هستی که  دوست دارند به عنوان یک تجارت پر سود  و به عنوان یک شغل اونم با زمان دلخواه و تمام وقت یا پاره وقت  در این شبکه فعالیت نمایند که خود  آنها به دو دسته تقسیم می شوند.

2-1 – کسانیکه تمایل به فروش محصولات به روشهای مختلف فروش و بازاریابی  که به روشهای  میدانی که به گرم وسرد معروفند دارند  و تمایل به شبکه سازی  ندارند.

2-3 – افرادی که تمایل به ایجاد شبکه سازی و فروش به صورت بازاریابی شبکه ای  و یا همان نتورک مارکتینگ و براساس سیستم MLM دارند .

نگران نشو – شاید بگی من که فروش  و روشهای فروش را بلد نیستم  و …..

الان برات توضیح می دهم و اینجا یک تیم کنارته که کامل آموزش ببینی و بتوانی در راستای اهدافت گام برداری

اول ببینیم حالا mlm چیه ؟

همکاری در فروش  به روش mlm

بازاریابی شبکه‌ای (به انگلیسی: Network Marketing) یا فروش هرمیPyramid Selling) یا بازاریابی چندسطحی (ب Multi-level Marketing) با نام اختصاری اِم‌اِل‌اِمMLM) نوعی شیوه فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود .

اکثر ما از جمله خود من با شنیدن نام این سیستم بلافاصله خاطره شرکتهای هرمی  و کلاهبرداری مانند گلد کویست و …  برایمان زنده می شود که  هیچ کالایی و محصولی را به مشتری عرضه نمی کردند و یا محصولات با قیمت غیر واقعی عرضه می کردند  و متاسفانه   نام  بازاریابی شبکه ای را در ایران خراب کردند حال آنکه بازاریابی شبکه ای یا چند سطحی یکی از روشهای بازاریابی است که در دنیا توسط شرکتهای زیادی  استفاده شده و می شوند  و در ایران نیز  شرکتهایی که روزبروز بر تعداد آنها افزوده می شود ازاین روش فروش استفاده می کنند . تعدادی شرکتها به صورت قانونی و تحت مجوز صادر شده از وزارت صنعت ، معدن و تجارت فعالیت می نمایند که در صورت تمایل می توانید با مراجعه به سایت مربوطه از لیست آنها با خبر شوید : لینک شرکتهای دارای مجوز

اما متاسفانه تو خود این شرکتها هم روشهایی عموما استفاده می شود که گاها نه تنها شخص همکار یا به قولی بازاریاب نه تنها منفعتی کسب نمی نماید بلکه دچار ضرر و زیان نیز می شود و متاسفانه این روند باعث دلزدگی از سیستم فروش شبکه ا ی یا نتورک شده است بگونه ای که اکثرا بلافاصله تا اسم اون را می شنوند بالافاصله موضع می گیرند از جمله شخصا خود من که شاید با توجه به روابط زیاد اجتماعی به سبب فعالیت در زمینه  فناوری اطلاعات  ، بارها و بارها توسط شرکتهای مختلف پرزنت شدم و هیچ گاه به آنها اعتماد نکردم اما پس چی شد که نیوشا ….

نیوشا و دمنوش های نیوشا را یکی از اقوام چند سال پیش به من معرفی کرد و من دورادور شاهد فعالیتش در خانواده بودم  . اولش حتی به محصولاتش بخاطر نوع فروش  مثل بقیه شبکه های فروش شبکه ای  ، من خیلی بهش  اعتماد نکردم تا اینکه قرار شد یک وبسایت برای فروش محصولاتش برای همان فامیل بزنم و به واسطه آن با سیستم و روش فروش آنها و محصولات  آشنا شدم . اول به عنوان خریدار ، بعد فروشنده و حالا ….

نمی دانم واقعا آیا تمامی تیم های فروش نیوشا اینگونه هستند ولی مواردی که من در تیم حاضر دیدم این بود که با همه شرکتهای  قبلی متفاوت بود

اولا که دیدم بحث اول و هدف اول  آنها فروش نیست بلکه کمک به سلامتی و مشاوره سلامتی است . خود من از خواص گیاهان هیچ چی نمی دانستم و فقط در حد حرفای مادر بزرگها و …  و وقتی با آنها و دنیای عظیم آنها تازه تا حدی  آشنا شدم متعجب شدم از این همه بی خبری تا کنون . این قدر این زمینه وسعت داره که …

دوماکه در این تیم بر خلاف اکثر شرکتها که من را پرزنت می کردند  خرید اولیه و یا اجباری و ماهیانه اصلا مطرح نبود و نیست و تو حتی می توانی فقط مصرف خودت و یا خانوادت و به هر میزانی و در هر زمانی که بخوای بخری . مصرف چای و دمنوش در تمام خانواه های ایرانی سهم خوبی از سبد خانوار را تشکیل می دهد و کمتر کسی پیدا می شود که در روز چند لیوان چایی حالا مدلهای مختلف استفاده نکند.

سوما آیک تیم کامل در کنارت هستند که به تو آموزش رایگان بدهند نه فقط آموزش فروش بلکه آموزش راه و روش زندگی بهتر و رسیدن به اهدافت

چهارما کیفیت محصولات و دمنوش نیوشا که با رعایت تمام استانداردهای جهانی  باعث شده حتی به بازارهای بین المللی راه یافته و قالبیت فروش حتی در کشورها و به صورت بین المللی برای همه بازاریابان این شرکت فراهم است

پنجم امکان فعالیت بین المللی و کسب درآمد دلاری

توی این تیم شما تا شاید هفته ها و ماهها خودت اجازه فروش و دادن مشاوره و حتی جذب همکاری در فروش نداری . عجیبه نه  و لی با توجه به حساسیت سلامتی مردم باید اول یاد بگیری بعد و اول باید از مشاوران تخصصی بالا دستی استفاده کنی . اول باید آموزش ببینی .

وای آموزش …..

نه نمی خوام .. حتما باید همه این خواص را  بدونم . ...

نه صبر کن

آموزشهایی که توی این تیم بهت داده می شه تمام مسیر زندگیت را عوض خواهد کرد اونم به صورت رایگان و بدون هیچ گونه هزینه مالی .البته هزینه که فقط مالی نیست وقت ما یکی از مهمترین دارایی ها ماست و تلف کردن آن هزینه به مراتب بیشتر اما قول بهت می دم آموزشهایی که تو این تیم بهت داده می شه و چیزهایی یاد می گیری که کل مسیر زندگیت را عوض می کنه و یک تیم همیشه همراهته . جلسات آموزشی روزانه و هفتگی با حضور تعدادی از کسایی که زودتر از تو یا با تو اومدند تو تیم و واقعا یک پشتبانی کامل توسط آنها تا کمکت کنند که خودت را ، نیازهات را ، خواسته ها و اهدافت را بشناسی  و در راه رسیدن به انها گام برداری  توسط کسایی که خودشان راه تو را رفتند …

شاید این جمله رازیاد شنیدی : تو به اون چیزی تبدیل می شوی که می توانی تصورش کنی و اینجا جایی است که به تو کمک می کنه که تصوراتت را به واقعیت تبدیل کنی

اگر دوست داری از سیستم بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانی یک مقاله در این زمینه بزودی برات می زارم و صفر تاصد بازاریابی شبکه ای را برات توضیح می دم .

خوب دوست من پس همین الان بر روی لینک کلیک کن و به تیم ما بپیوند …

این کار به راحتی و با ارایه یک کارت ملی و شماره حساب بانک ملت در عرض چند دقیقه صورت می گیرد و به راحتی می توانی به خانواده بزرگ فروشندگان نیوشا ملحق بشی و  از تمام مزیتهای آن بهره مند بشی.

در موقع ثبت نام نیاز به کد ملی معرف داری که کافیست کد ملی : 1289625972   را وارد کنی تا به تیم ما ملحق بشی

ما مشتاقانه منتظر تو هستیم تا به کمک هم آرزو ها و اهدفمان را بسازیم ….

به امید دیدار تو بزودی 

ثبت نام در سیستم فروش نیوشا

 

دروازه سلامت نماینده رسمی محصولات نیوشا در ایران و اروپا