//نیوشا نخرید مگر

نیوشا نخرید مگر

نیوشا نخرید مگر…  با مشاوره تخصصی

لزوم مشاوره تخصصی محصولات نیوشا

چرا نباید دمنوش  را بدون انجام مشاوره خریداری کنیم؟

دمنوشهای گیاهی توانسته اند به عنوان یکی از علاقه مندیها و مصارف متداول، جای خود را در زندگی روزمره مردم باز کنند. چنانچه فردی به منظور بهره مندی از خواص دمنوشها اقدام به مصرف میکند باید بداند که مصرف خودسرانه هر محصول و  عدم توجه به ارتباط بین بیماری و طبع و مزاج با خواص هر بسته از دمنوشهای  نیوشا  ممکن است عوارض جبران ناپذیری را  برای مصرف کننده به بار بیاورد.

مصرف هر نوع گیاه ازجمله دمنوشها به میزان کم شاید مشکلی را ایجاد نکند و شما می توانید تنها به عنوان تفریح و تست طعم آنها را به صورت خود سرانه و بر اساس علاقه استفاده کنید اما اگر به دنبال استفاده از خواص آن گیاه هستید باید حتما به میزان درست و بر اساس  نظر مشاور تخصصی و بر اساس طبع و مشخصات شخصی خود که به مشاورخود می دهید اقدام به خرید کنید. مصرف زیاد  و خودسرانه گیاهان و دمنوشهای گیاهی حتی می تواند به عنوان یک سم به شمار آید و شما را با عوارض جبران ناپذیری روبرو کند . بنابراین انجام مشاوره قبل از خرید هر دمنوش  امری کاملاً ضرورری است؛ از همین روی در این یادداشت به اهمیت اخذ مشاوره دمنوش های نیوشا و شناخت مشاوران دمنوشهای نیوشا خواهیم پرداخت.

یکی از بیشترین زمینه های مصرف دمنوشها در حال حاضر که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است خواص دمنوشها در تناسب اندام یعنی لاغری و چاقی است  که تنها یکی از خاصیتهای دمنوشهای نیوشا می باشد.

شاید با مواجه شدن با فردی که در اثر مصرف دمنوشهای نیوشا لاغری سریعی را برای خود رقم زده است از خودتان بپرسید چطور میتوانم در مدت زمان کوتاهی کاهش وزن داشته و چندین کیلوگرم لاغر شوم؟

یقیناً این امر به خودی خود و بدون انجام مشاوره میسر نخواهد بود؛ اما با برقراری ارتباط با یک مشاور کاردان که با توجه به آناتومی بدن شما میزان و زمان مصرف را تعیین میکند این امر محقق خواهد شد.

دمنوش های نیوشا و اهمیت مشاوره قبل از خرید

هر فرد با توجه به عوامل محیطی یا ژنتیکی ویژگیهای خاصی دارد که در نهایت همین عوامل منجر به تمایز افراد از یکدگر میشود. همین تفاوتها است که موقع مصرف دمنوشهای گیاهی نیوشا اهمیت می یابد و موجب بروز تأثیرات مثبت یا منفی بعد از استفاده از دمنوشها بر بدن میشود.

ایرانیان از قدیم خوراک خود را بر اساس طبع و مزاجشان انتخاب میکرده اند، چرا که گرمی و سردی طبع در تغذیه آنها مؤثر بوده است. آنها از مصرف همزمان برخی موادغذایی به صورت توأمان پرهیز میکرده اند تا این مصرف اثر سوئی بر روی بدن و عملکرد آن نداشته باشد؛ حتی گاهی اوقات دو ماده گیاهی به دلیل خواص مفید آنها با هم و به طور همزمان مورد مصرف قرار میگرفته است.

رفته رفته این سبک زندگی و مصرف مواد خوراکی به عصر ما رسیده و جای خود را در برنامه غذایی ما باز کرده است؛ به نحوی که این موضوع در مصرف دمنوشها بیش از پیش خود را نشان داده و به وضوح مشاهده میکنیم که توجه به خواص گیاهان در سودمند بودن مصرف دمنوشها بسیار حائز اهمیت است.

لزوم مزاج شناسی و اطلاع از مزاج یکی از پیش نیازهای یک مشاوره خوب است که در همین سایت در مقاله ای جدا به آن پرداخته ایم و همین طور نرم افزار رایگان مزاج شناسی نیوشا را نیاز برای شما آماده کرده ایم که به راحتی می توانید انرا دانلود نمایید .

تست رایگان مزاج شناسی نیوشا

اگر قبل از خرید دمنوشهای نیوشا از مشاور رسمی شرکت نیوشا مشورت بگیریم تمام مسائلی که در این یادداشت به آنها اشاره شد مورد بررسی قرار میگیرند.

در پایان پروسه مشاوره، مشاور نیوشا دمنوش متناسب با طبع و فیزیولوژی بدن شما را پیشنهاد میدهد. به عنوان مثال اگر فردی در دوران شیردهی یا بارداری باشد تنها مجاز به استفاده از بسته های دوران بارداری یا شیردهی است و به هیچ عنوان نباید از دیگر دمنوشهای  نیوشا استفاده کند. در این شرایط نیز مشاور رسمی و برتر نیوشا شما را در انتخاب بسته مناسب راهنمایی میکند و خیالتان را از بابت عوارض دمنوش  راحت میکند.

اهمیت مراجعه به مشاور  رسمی نیوشا به چه دلیل است؟

با بلند شدن آوازه دمنوشهای نیوشا، افراد زیادی برای فروش محصولات آن ترغیب شده اند. همین موضوع میتواند موجب سواستفاده افراد سودجو و فرصت طلبی شود که بدون داشتن تخصص لازم اقدام به انجام مشاوره و فروش محصولات نیوشا نمایند. بنابراین متوجه میشویم که برای خرید محصولات نیوشا نیاز است که مشاوری مطمئن و کاردان را بیابیم و خدمات مورد نیاز را از وی دریافت نماییم.

برای انتخاب مشاور برتر دمنوش های نیوشا به چه نکاتی باید توجه شود؟

برای انتخاب فرد اصلح جهت دریافت مشاوره محصولات نیوشا نکات مهمی حائز توجه هستند.

متاسفانه امروزه اگر به هر سایت یا  صفحه ای که درآن محصولات نیوشا بفروش می رسد  مراجعه کردید صددرصد مشاهده کرده اید که  خود را با القابی چون مشاوران برتر و رسمی نیوشا معرفی می کنند حال آنکه برای مشاوره محصولات نیوشا باید بازاریاب دوره مشاوره محصولات را که از طرف شرکت نیوشا برگزار می شود را شرکت کرده باشد و هر کسی به صرف بازاریاب نیوشا بودن اجازه مشاوره در این زمینه را ندارد اما گاهی متاسفانه این اتفاق توسط تعداد معدودی از افراد سود جو می افتد . القابی چون مشاوران برتر و رسمی  نیز القابی هستند که این افراد برای خود برگزیده اند حال آنکه شرکت نیوشا به صورت رسمی چنین لیستی ندارد.

همین موضوع به رسالت ما تبدیل شد و مارا برآن داشت که با همکاری مدرسان این زمینه بتوانیم بهترین مشاوره در زمینه خرید محصولات نیوشا را به مخاطبین این محصول ارائه کنیم .

مجموعه ما افتخار همکاری با   مدرسان  دوره های  آموزشی و مشاوره محصولات نیوشا را دارد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که با مشاوره با کارشناس ما زیر نظر این همکاران ، مناسب ترین محصول متناسب با وضعیت جسمانی خود را دریافت خواهید نمود. لذا خواهشمند است قبل از خرید ابتدا فرم مشاوره را پر نموده و یا به صورت تلفنی و یا ارتباط از طریق شبکه های مجازی پس از مشاوره کارشناسان ما اقدام به خرید محصولات نمایید.

 

همین الان مشاوره می خواهم

ارتباط با  مشاوران ما ( آقا / خانم ) : 09023135035

 

 

 

By |2021-03-23T12:46:20+04:3026th ژانویه, 2020|مقالات|0 Comments

Leave A Comment